Oferta

Odzyskiwanie danych z dysku twardego / SSD

Odzyskanie danych z dysku twardego lub zewnętrznego jest konieczne w wielu okolicznościach. Na szczęście istnieją skuteczne metody radzenia sobie ze skutkami ataku hakerów czy awarii sprzętu. Nasza firma specjalizuje się w działaniach, które przywracają klientom poczucie bezpieczeństwa i umożliwiają powrót do codziennej pracy.

Odzyskiwanie danych w Gliwicach

Oferujemy profesjonalne odzyskiwanie danych z dysku w Gliwicach. Zapraszamy do współpracy klientów, którzy:
• przypadkowo usunęli pliki z dysku,
• stracili dane w wyniku działania złośliwego oprogramowania,
• obawiają się o utratę zawartości pamięci na skutek jej mechanicznej awarii.

Każdy przypadek należy rozpatrzyć indywidualnie. Odzyskiwanie danych z dysku bardzo często jest możliwe, nawet gdy zwykły użytkownik nie widzi plików w folderach i nie potrafi do nich dotrzeć samodzielnie.

Posiadamy niezbędne doświadczenie, znamy wiele metod i używamy zaawansowanych narzędzi, aby w miarę możliwości przywrócić dostęp do wszystkich plików utraconych przez klienta. Cena odzyskiwania danych z dysku jest uzależniona od skali zlecenia, a więc nakładu czasu i środków potrzebnych do jego wykonania. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, aby otrzymać indywidualną wycenę i szczegółowe informacje na temat naszej pomocy w przywróceniu utraconych plików.

Odzyskiwanie danych z różnych nośników

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych z dysków SSD i HDD zewnętrznych oraz przenośnych. W zależności od technologii czy stosowanego oprogramowania pewne informatyczne niuanse decydują o szansach na powodzenie usługi. Dysponujemy wieloma możliwości pozwalającymi na przywrócenie Tobie lub Twojej firmie poczucie bezpieczeństwa. Utrata danych może przecież realnie przeszkodzić w realizacji przedsięwzięć biznesowych czy wpłynąć na wizerunek przedsiębiorstwa. Dlatego, aby nie dopuścić do poważnych konsekwencji błędu użytkowników, działania wirusów lub awarii sprzętu, wybierz naszą firmę i skontaktuj się w sprawie usługi jak najszybciej!

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na każde z nich!

Zamów rozmowę
[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Firma
Numer telefonu
Temat rozmowy
Data kontaktuof appointment
date_range
Godzina kontaktu
access_time
Uwagi dodatkowe
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder