Oferta

Oprogramowanie dla firm

W ofercie Delkom New Technologies znajdują się rozwiązania kluczowych producentów oferujących rozwiązania dla serwerów i stacji roboczych, rozwiązania systemów wirtualizacji i wysokiej dostępności (High Availability), a także oprogramowanie zapewniające realizację systemów bezpieczeństwa IT. Zapewniamy realizację projektów przy wykorzystaniu oprogramowania takich producentów jak: VMware, Citrix, Microsoft, SUSE, RED HAT, Novell, Symantec, ESET oraz wielu innych.

Systemy serwerowe Linux firmy SUSE to jedne z najbardziej wszechstronnych, niezawodnych, ekonomicznych, wyposażonych w profesjonalną pomoc techniczną rozwiązań do obsługi newralgicznych zastosowań informatycznych. Przygotowano je do pracy w heterogenicznym środowisku IT. Ponadto jest to jedyna dystrybucja Linuxa zalecana przez firmy VMware, Microsoft i SAP. Ma zapewnione większe wsparcie producentów sprzętu i oprogramowania, niż jakakolwiek inna odmiana Linuxa. Dzięki niej można ograniczyć koszty utrzymania systemów w firmie, zmniejszyć obciążenie administratorów, zwiększyć stopień wykorzystania zasobów, ograniczyć ryzyko przerw w pracy.

Programy komputerowe w postaci serwerów świadczą usługi udostępniania zasobów na komputerach podpiętych do sieci w skali globalnej. Zaletą oferowanych rozwiązań dla działów IT przez znanych i cenionych producentów, m.in. Microsoft, jest możliwość swobodnego zarządzania pamięcią masową, bazami danych oraz plikami, czyli najczęściej udostępnianymi zasobami. Dostępne na rynku nowoczesne oprogramowania gwarantują bezpieczny dostęp do informacji z wykorzystaniem platform sieci WEB czy aplikacji online.

Zajmujemy się dostarczaniem profesjonalnego sprzętu oraz narzędzi do pracy dla organizacji i przedsiębiorstw o każdym rozmiarze. Oprogramowanie dla firm, które oferujemy, charakteryzuje się przede wszystkim niezawodnością i najwyższą jakością. Z myślą o potrzebach przedsiębiorców przygotowaliśmy zestawy narzędzi, które zdecydowanie ułatwiają i przyspieszają pracę w każdym biurze. Wykonujemy ponadto szereg kompleksowych usług, których zadaniem jest usprawnienie wykonywania podstawowych i bardziej skomplikowanych czynności związanych z pracą na każdym komputerze. Oprogramowanie dla firm pochodzi wyłącznie od najwyższej jakości producentów, co gwarantuje satysfakcję z użytkowania sprzętu.

Oprogramowanie i kompleksowe usługi

Prócz pełnego i niezawodnego oprogramowania dla firm, świadczymy również szereg przydatnych usług. Dostarczamy akcesoria oraz narzędzia od renomowanych producentów, takich jak:

 • VMware,
 • Citrix,
 • Microsoft,
 • SUSE,
 • RED HAT,
 • Novell,
 • Symantec,
 • ESET.

Każde z dostępnych narzędzi gwarantuje przyspieszenie oraz poprawę płynności realizacji wielu procesów oraz projektów organizowanych w formie. Oprogramowanie może być dopasowane do Twojego przedsiębiorstwa w zależności od potrzeb. Posiadamy narzędzia poprawiające bezpieczeństwo, płynność świadczonych usług, usprawnianie procesu fakturowania czy wykonywania obliczeń oraz wiele, wiele innych.

Profesjonalne programy

Odpowiednio dobrane narzędzia i akcesoria pomagają Twojej firmie w kompleksowym i dynamicznym rozwoju. Dzięki wykorzystywaniu sprzętu pochodzącego od najlepszych producentów masz pewność, że produkty, z których korzystasz są niezawodne i po prostu najlepsze. Nasza organizacja świadczy usługi dla firm z zakresu narzędzi, a także:

 • wirtualizacji,
 • infrastruktury sieci,
 • audytów,
 • backupu danych,
 • sprzedaży urządzeń IT,
 • serwisu urządzeń IT,
 • opieki informatycznej,
 • bezpieczeństwa informacji.

Wszystkie usługi realizowane są przez doświadczony i odpowiednio wykwalifikowany zespół, które pracuje z dostępnym oprogramowaniem na porządku dziennym.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na każde z nich!

Zamów rozmowę
[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Firma
Numer telefonu
Temat rozmowy
Data kontaktuof appointment
date_range
Godzina kontaktu
access_time
Uwagi dodatkowe
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder