Oferta

Platforma serwerowa, która pozwala na przeniesienie Twojego firmowego oprogramowania InsERT GT lub NEXO do chmury internetowej.

Wiele firm w obliczu zakupu nowej infrastruktury informatycznej zadaje sobie pytanie czy nie przenieść aplikacji do postaci SaaS?

Dla kogo jest Chmura ?

Chmura jest przygotowana dla firm, które potrzebują:

-jednej centralnej bazy danych systemu informatycznego

-zdalnego dostępu do zasobów informatycznych

-wynajęcia serwerów wraz z oprogramowaniem systemowym, aby ich nie kupować i nie ponosić kosztów inwestycji

-wynająć fachowych administratorów do opieki nad wydzielonymi zasobami firmy

-dobrego wsparcia i pełnego outsourcingu IT

-dedykowanej chmury dla potrzeb rozwoju biznesu

-bezpiecznego dostępu do systemu sprzedaży oraz finansowo-księgowego

Jeden z najpopularniejszych systemów sprzedaży dla małych i średnich firm – Subiekt GT/Nexo jest dostępny w ramach usługi DelkomTech.cloud. Co oznacza, że można korzystać z jego funkcjonalności poprzez sieć Internet za stała miesięczną opłatą, co pozwala panować nad kosztami.

Wraz z pozostałymi programami InsERT GT/NEXO takimi może być wykorzystywany do pracy niezależnie od miejsca.

Usługa chmury DelkomTech.cloud stanowi platformę dla całej linii programów w wersji GT oraz NEXO tj Subiekt, Rewizor, Rachmistrz, Gratyfikant…, który dostępny jest poprzez VPN/Pulpit Zdalny. Każdy z użytkowników – pracowników firmy ma swój osobisty login i pracuje z systemem sprzedaży z taką funkcjonalnością jaka przydzielił mu główny operator systemu Subiekt GT/NEXO.

Co robimy ?

  • udostępniamy aplikacje biznesowe o najwyższej jakości – Insert GT/NEXO (zgodne z wymaganiami usług terminalowych), dla każdej firmy o dowolnym profilu działania
  • utrzymujemy zawsze aktualną aplikację biznesową – w ramach naszej oferty, wykonujemy wszystkie aktualizacje aplikacji biznesowej; zajmujemy się technicznym utrzymaniem działania aplikacji biznesowej
  • udostępniamy środowisko pulpitu zdefiniowane w sposób najlepszy do działania Twojej aplikacji biznesowej (Insert GT, program Płatnik ZUS, obsługa e-deklaracji, plików JPK, edytory, obsługa zbiorów PDF, prezentacji itp.)
  • udostępniamy wsparcie naszego suportu technicznego w zakresie problemów z połączeniami do usługi, działaniem drukowania, działaniem aplikacji biznesowej
  • zapewniamy bezproblemową wymianę danych elektronicznych aplikacji biznesowych z bazami Urzędów i Ministerstw w Polsce np GUS, a także z bazami Urzędów EU (np. VIES)
  • w naszych profesjonalnych sesjach terminalowych, aplikacje biznesowe działają szybciej niż lokalnie na komputerze użytkownika
  • chronimy dane wrażliwe i osobowe (numery kart kredytowych, numery kont bankowych, hasła – DLP, pliki JPK, dane wrażliwe)
  • jesteśmy gotowi na RODO – nasza usługa DelkomTech.cloud spełnia wymagania nowych przepisów o ochronie danych osobowych

Dla kogo jest ta platforma ?

Dzięki platformie internetowej DelkomTech.cloud można połączyć wszystkie oddziały terenowe firmy.

Praca wszystkich użytkowników odbywa się na jednej, centralnej bazie danych (aplikacji zainstalowanej w chmurze internetowej na serwerach DelkomTech z jedną, centralną bazą danych). Użytkownicy pracują na jednej aplikacji – jak w sieci lokalnej w firmie, wykorzystując połączenia sieci Internet.

Wszystkie oddziały korzystają z jednego systemu sprzedaży i gospodarki magazynowej – pracują w trybie on-line z bezpośrednim dostępem do danych firmowych. Dedykowana dla firm chmura internetowa DelkomTech.cloud pozwala na uruchomienie sprawnej obsługi zdalnego drukowania różnych dokumentów systemu sprzedaży oraz drukowania paragonów, na drukarkach fiskalnych.

Dzięki zastosowaniu platformy DelkomTech.cloud użytkownicy korzystają z dobrodziejstw systemu on-line i na bieżąco kontrolują firmę. Bez takiego połączenia, bieżąca kontrola jest zazwyczaj okupiona dużym wysiłkiem organizacyjnym (przejazdy, delegacje), który rośnie proporcjonalnie wraz ze wzrostem ilości oddziałów terenowych.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na każde z nich!

Zamów rozmowę
[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Firma
Numer telefonu
Temat rozmowy
Data kontaktuof appointment
date_range
Godzina kontaktu
access_time
Uwagi dodatkowe
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder