Oferta

Infrastruktura sieci

Infrastruktura sieciowa to podstawa systemu informatycznego każdego współczesnego przedsiębiorstwa. Tak jak każda inwestycja strategiczna, ma na celu zwiększenie wydajności przedsiębiorstwa poprzez wspomaganie kluczowych procesów biznesowych. Jej wydajność, bezawaryjność oraz bezpieczeństwo działania wpływają bezpośrednio na zdolność konkurowania.

Naszym Klientom oferujemy pełne wsparcie w zakresie infrastruktury informatycznej, od usług analityczno-doradczych, poprzez projekt i wdrożenie rozwiązania sieciowego, do obsługi administracyjnej oraz stałej optymalizacji pod kątem niezawodności. W wyniku przeprowadzonych prac analityczno-doradczych Klient otrzymuje dokument analizy wraz z rekomendacjami zmian.
Wykorzystując najnowsze technologie wykonujemy projekty i wdrażamy rozwiązania sieciowe, które stanowią stabilną i wydajną podstawę systemu informatycznego.

Projekt i budowa sieci komputerowej w firmie – oferta:

• analizę bieżącego stanu sieci w celu ustalenia możliwości modernizacji i rozbudowy wraz z wdrożeniem nowoczesnych technologii sieciowych w już istniejących infrastrukturach informatycznych,
• dostawę urządzeń sieciowych,
• całościowe wdrożenia projektów (obejmujące instalację i konfigurację sprzętu sieciowego),
• wdrożenia systemów monitorowania i zarządzania siecią,
• opracowywanie i wdrożenia systemów bezpieczeństwa, ochrony danych oraz systemów zabezpieczeń sieci.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na każde z nich!

Zamów rozmowę
[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Firma
Numer telefonu
Temat rozmowy
Data kontaktuof appointment
date_range
Godzina kontaktu
access_time
Uwagi dodatkowe
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder