Oferta

Infrastruktura sieci

Infrastruktura sieciowa to podstawa systemu informatycznego każdego współczesnego przedsiębiorstwa. Tak jak każda inwestycja strategiczna, ma na celu zwiększenie wydajności przedsiębiorstwa poprzez wspomaganie kluczowych procesów biznesowych. Jej wydajność, bezawaryjność oraz bezpieczeństwo działania wpływają bezpośrednio na zdolność konkurowania.

Naszym Klientom oferujemy pełne wsparcie w zakresie infrastruktury informatycznej, od usług analityczno-doradczych, poprzez projekt i wdrożenie rozwiązania sieciowego, do obsługi administracyjnej oraz stałej optymalizacji pod kątem niezawodności. W wyniku przeprowadzonych prac analityczno-doradczych Klient otrzymuje dokument analizy wraz z rekomendacjami zmian.
Wykorzystując najnowsze technologie wykonujemy projekty i wdrażamy rozwiązania sieciowe, które stanowią stabilną i wydajną podstawę systemu informatycznego.

Projekt i budowa sieci komputerowej w firmie – oferta:

• analizę bieżącego stanu sieci w celu ustalenia możliwości modernizacji i rozbudowy wraz z wdrożeniem nowoczesnych technologii sieciowych w już istniejących infrastrukturach informatycznych,
• dostawę urządzeń sieciowych,
• całościowe wdrożenia projektów (obejmujące instalację i konfigurację sprzętu sieciowego),
• wdrożenia systemów monitorowania i zarządzania siecią,
• opracowywanie i wdrożenia systemów bezpieczeństwa, ochrony danych oraz systemów zabezpieczeń sieci.

Nieustannie rozwijający się sektor IT stawia coraz większe wyzwania związane z transmisją danych, dlatego tak ważne jest zapewnienie optymalnej wydajności tworzonym systemom. Naszym klientom zapewniamy profesjonalne projektowanie sieci komputerowej, ale również analizę jej bieżącego stanu, dzięki czemu można ustalić poziom wymaganej modernizacji lub rozbudowy. Współcześnie budowa sieci komputerowej w firmie polega przede wszystkim na wdrożeniu nowoczesnych technologii, które usprawnią transfer i jednocześnie zapewnią zwiększone bezpieczeństwo danych.

Jak wygląda projekt sieci komputerowej?

W skład struktury informatycznej wchodzą przede wszystkim urządzenia, tj. serwery, okablowania i odbiorniki końcowe, a także elementy oprogramowania. Zbudowaną strukturą zarządza administrator lub grupa administratorów, których zadania polegają przede wszystkim na wykonywaniu wszelkich zadań związanych z działalnością obsługiwanego przedsiębiorstwa. Naszym zadaniem jest również przeszukiwanie oprogramowań w celu wykrywania nieprawidłowości lub awarii, które mogłyby wpłynąć na jej funkcjonowanie.

Budowa sieci komputerowej, na czym polega?

Dzięki prawidłowemu zarządzaniu zaprojektowaną strukturą można nie tylko znacznie zmniejszyć potrzeby sprzętowe, ale również zmniejszyć zużycie energii elektrycznej. Regularne zmiany, kontrole sprzętu, a także wprowadzanie poprawek i ulepszeń sprawia, że konieczne jest aktualizowanie infrastruktury technicznej, aby była wydajna i niezawodna.

Profesjonalne zarządzanie infrastrukturą

Projekt sieci komputerowej w firmie to nie jedyny zestaw działań, który oferujemy. Monitorujemy, aktualizujemy, a także zabezpieczamy wszelkie nowoczesne rozwiązania, które wchodzą w skład systemu IT. Nasza praca w firmie polega na sporządzaniu dokumentacji sprzętowej oraz konfiguracji i aktualizacji oprogramowania i zarządzania nim w procesach. Staramy się efektywnie zwiększać działalność rozbudowywanej infrastruktury firmy, dzięki czemu możliwe jest jej sprawne wirtualizowanie.

Sprawdź, jakie innowacyjne rozwiązania projektowe możemy zaproponować Twojej firmie!

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na każde z nich!

Zamów rozmowę
[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Firma
Numer telefonu
Temat rozmowy
Data kontaktuof appointment
date_range
Godzina kontaktu
access_time
Uwagi dodatkowe
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder