Oferta

Bezpieczeństwo informacji w firmie

Prawidłowo prowadzona ochrona danych ma ogromne znaczenie w każdym przedsiębiorstwie. Ich wyciek poza wewnętrzny system IT w większości przypadków wiąże się z poważnymi stratami finansowymi i utratą zaufania na rynku. Sprawdź, jak Delkom Group może zadbać o bezpieczeństwo informacji w Twojej firmie – skorzystaj z naszych usług!

W jaki sposób zwiększamy bezpieczeństwo informacji w przedsiębiorstwie?

Wdrożony przez Delkom Group system ochrony danych zapobiegnie wyciekom poufnych i wrażliwych informacji, z których mogłaby skorzystać np. konkurencja. Odpowiednie zabezpieczenia wdrożymy we wszystkich systemat IT i urządzeniach wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Zadbamy także o odpowiednie zabezpieczenia zmniejszające ryzyko ataku hakerskiego.

Stworzony przez nas system bezpieczeństwa w firmie umożliwia ciągłą kontrolę nad wszystkimi użytkowanymi urządzeniami. Chodzi tutaj nie tylko o komputery stacjonarne i laptopy, ale też urządzenia mobilne oraz drukarki. Monitorowana jest też aktywność online pracowników. Informacje będą bezpieczne, ponieważ wykryjemy od razu np. każdą próbę nieprawidłowego użycia sprzętu przedsiębiorstwa.

Profesjonalna ochrona danych w firmie zakłada także szyfrowanie ich za pomocą najnowszych metod, które są niezwykle trudne do złamania. Oznacza to w praktyce, że wszelkie nośniki pamięci w przedsiębiorstwie będą bezużyteczne dla osób nieuprawnionych, ponieważ nie będą one miały możliwości odczytania przechowywanych na nich plików.

Skorzystaj z usług Delkom Group, by zapewnić bezpieczeństwo swojej infrastrukturze informatycznej!

Safetica – ochrona przed utratą danych

Zapobiegaj kosztownym wyciekom danych, utracie cennego czasu i niepotrzebnym wydatkom.

Pozwól swojej firmie na:
• ochronę możliwych kanałów wycieku danych ,
• identyfikację podejrzanych aktywności ,
• oszczędności potencjalnych kosztów po wycieku danych ,
• redukcję kosztów zatrudnienia dedykowanego personelu.

Zapobiega utracie danych

Safetica to program, który dba o to aby dane Twojej firmy były bezpieczne. Zapewnia ochronę prywatnych urządzeń, z których korzystają pracownicy w celach służbowych (BYOD). Safetica zapewnia przewagę konkurencyjną Twojego przedsiębiorstwa. Posiada specjalne zabezpieczenia, dzięki którym dane nie będą mogły zostać wyniesione poza organizację.

Umożliwia lepszą kontrolę urządzeń

Program kontroluje i potrafi wykryć nieprawidłowe użycie aplikacj, wykorzystanie drukarek, a także aktywność online niezwiązaną z pracą.

Szyfruje dane, aby zapobiec ich niewłaściwemu użyciu

Jeśli pracownik zgubi komputer lub nośnik danych, Safetica nadal będzie go chronić. Caly dysk jest zaszyfrowany, dlatego też dla osób niepowołanych jest bezużyteczny.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na każde z nich!

Zamów rozmowę
[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Firma
Numer telefonu
Temat rozmowy
Data kontaktuof appointment
date_range
Godzina kontaktu
access_time
Uwagi dodatkowe
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder