Rusza rejestracja na konferencję BrainShare 2014

Rozpoczęła się rejestracja na BrainShare 2014. To najważniejsza, ogólnoświatowa konferencja techniczna i szkoleniowa dla użytkowników oraz partnerów firm Attachmate, NetIQ i Novell. Jak co roku odbędzie się w Salt Lake City w stanie Utah, a więc w bezpośrednim sąsiedztwie Provo, gdzie znajduje się główna siedziba firmy Novell. Konferencję zaplanowano w terminie 3-5 listopada 2014 r. W ramach BrainShare odbędą się sesje główne gromadzące wszystkich uczestników oraz setki pokazów, sesji technicznych i szkoleniowych prowadzonych przez osoby znające od podszewki rozwiązania informatyczne opracowane w firmach Attachmate, NetIQ i Novell. Tematem przewodnim konferencji będzie uproszczenie zarządzania IT w przedsiębiorstwach za pomocą ulepszonych i nowych rozwiązań.

BrainShare od lat wyznacza poziom kształcenia w branży IT, a dla klientów i partnerów stanowi najlepszą na rynku okazję do zdobycia wiedzy i podniesienia swoich umiejętności. Konferencja umożliwia uczestnikom włączenie się w dyskusję o trendach panujących w branży i poznanie korzyści wynikających ze zmierzenia się z nimi, wszystko to na przykładach rozwiązywania prawdziwych problemów za pomocą istniejących technologii. Prezenterzy – branżowi eksperci, pracownicy, klienci i partnerzy – w swoich wystąpieniach skoncentrują się na poprawie efektywności przedsiębiorstw, bezpieczeństwa i wydajności.

Rejestracja na konferencję BrainShare 2014 jest już otwarta. Zgłoszenia są przyjmowane pod adresem www.brainshare.com/register. Organizatorzy przewidzieli zniżki za wcześniejszą rejestrację i inne, które będą komunikowane kanałami społecznościowymi i przez publiczne fora. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.brainshare.com.

Źródło: Novell

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.