Dell – rozwiązania nowej generacji

Dell ogłosił wprowadzenie nowej technologii dla przedsiębiorstw, mającej pomóc klientom w tworzeniu nowych centrów danych oraz modernizacji sieci kampusowych. Do tych nowych rozwiązań należą najbardziej wysokowydajne rozwiązania Dell EqualLogic w zakresie przechowywania danych oraz szybsze bezprzewodowe i uproszczone centrale sieci kampusowych.

Nowe produkty pomagają klientom w tworzeniu architektur i budowaniu przygotowanych na przyszłe rozwiązania centrów danych, które odpowiadają na oczekiwania klientów w zakresie natychmiastowego dostępu do informacji niezależnie od tego czy użytkownicy pracują w biurze, czy też zdalnie. Do nowo wprowadzanych rozwiązań Dell EqualLogic należą macierze dyskowe do przechowywania danych PS6210, które rozszerzają zdolność do dostarczania rozwiązań korzystających z pamięci flash, w cenie rozwiązań dyskowych. Są one dedykowane klientom poszukującym zarówno szybszego działania, jak i wyższej efektywności kosztowej swoich środowisk wirtualnych operujących na dużej ilości danych.

Nowy pakiet rozwiązań sieciowych Dell dla kampusów, umożliwia klientom szybkie instalowanie i skalowanie sieci kampusowych oraz maksymalizację efektywności z widocznością środowiska sieciowego z poziomu pojedynczej konsoli. Rozwiązania sieciowe zabezpieczają również urządzenia i informacje na obrzeżach sieci, wspierają istniejące inwestycje i pomagają zmniejszyć nakłady inwestycyjne o ponad 50 procent.

Dell wprowadza również nowe możliwości do rozwiązań OpenManage, w tym inteligentną samo konfigurację serwerów, która rozpoznaje i uwzględnia infrastrukturę, w celu dalszego uproszczenia zadań zarządzania informatycznego, dostarczania optymalnego obciążenia i wydajności serwera, a także zapewniania klientom dodatkowych oszczędności czasu i kosztów. Umożliwia to sprawną obsługę obecnych obciążeń systemów dzięki innowacjom w zakresie rozwiązań Storage i Networking.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.